עשרות שנים של נסיון מצטבר

פיננסיה פועלת יחד עם חברות ביטוח בליווי פרויקטים של מגורים בישראל, עם עשרות שנים של נסיון מצטבר של מאות רבות של יחידות דיור בהיקפים של עשרות מיליארדים.

מימון פרויקטים לבניה למגורים משנת 2015

פיננסיה מממנת פרויקטים של בניה למגורים משנת 2015 ומורכבת מההנהלה הבכירה של יוצאי בנק דיסקונט למשכנתאות, הכוללת את מנכ"לית הבנק אשר תחומי אחריותה כללו את ליוויי הבניה והערבויות שהנפיק הבנק, את המשנה למנכ"ל וסמנכ"ל הכספים של הבנק אשר בין יתר תפקידיו ניהל את מחלקת לווי פרויקטים לבניה וניהול הסיכונים של הבנק, הכולל ליווי, מעקב ופיקוח של פרויקטים רבים בשיטת הלווי הסגור המפוקח כמקובל כיום ובהיקפים של מיליארדי ₪. כמו כן, את קצין האשראי הראשי של הבנק, שניהל את אגף ליווי הפרויקטים של בנק דיסקונט למשכנתאות, הכולל את החיתום והליווי הסגור של פרויקטים לבניה, לרבות הערבויות שהופקו בגינן ואשר קודם לתפקידו בבנק, פיתח את מערך הליווי של בנק ירושלים.

מומחית בליווי בניה

פיננסיה מומחית בליווי בניה של פרויקטים למגורים, בקרה על היזם, ניתוח ומעקב שוטף אחר התקדמות הפרויקטים, מהעמדת הערבויות והאשראי להקמת הפרויקט ועד לקבלת טופס 4, איכלוס הבניה, רישום הבית המשותף, השבת ערבויות בעלי קרקע, מכר והערבויות נלוות.

ענת קינן

* 30 שנות ניסיון
* כיהנה כמנכ"לית בנק דיסקונט למשכנתאות ומנכ"לית קרן הפנסיה מבטחים
* נהלה 65 סניפים, 400 עובדים ותיק השקעות של 64 מליארד ₪

ענת קינן, יו"ר דירקטוריון הקרנות ולשעבר מנכ"לית בנק דיסקונט למשכנתאות, בו נהלה תיק אשראי בהיקף של כ- 12 מיליארד ₪ (מזה כ- 2 מיליארד ₪ כספי אוצר), הגדילה נתח השוק של הבנק מ- 6% ל- 15%, הרחיבה את מספר הסניפים מ-39 ל-65 ומספר העובדים מ-300 ל-400 והגדילה את הרווח השנתי מכ- 20 מיליון ₪ לכ- 26 מיליון ₪.

לפני כן קינן כהנה כמנכ"לית מבטחים קרן הפנסיה הגדולה בארץ, ניהול של כמיליון עמיתים עם מחזור שנתי שוטף של כ- 3 מיליארד ₪ ותיק השקעות של כ- 64 מיליארד ₪.   

 

 

ארז סגמן

* 25 שנות נסיון במימון נדל"ן, יזמות ובניה
* כיהן כמנהל אשראי סיטונאי (CMBS) במרחב אזורי של 7 מדינות בארה"ב
* פיתח והנפיק מכשירי השקעה פיננסים ואשראי

ארז סגמן, דירקטור ומנהל הקרנות, מומחה באשראי חוץ בנקאי בישראל ובארה"ב.   לסגמן נסיון של 25 שנים בתעשיית הנדל"ן בארה"ב ובישראל. סגמן, ניהל מערך אשראי נדל"ן סיטונאי במרחב אזורי של 7 מדינות בארה"ב והקים חברות אשראי, יזמות נדל"ן, ביצוע נדל"ן, וטכנולוגית חיתום בבנקאות נדל"ן.

סגמן ליווה מאות רכישות ויזמויות בניה וטיפל בכל היבטי העסקה, החל מהחיתום ואישור הפרויקט למימון, וכלה בליווי שוטף לאורך תקופת הפרויקט.

אורי שמואלי

* דירקטור
*אורי שמואלי, יזם, איש עסקים ומייסד TLV Capital - חברת החזקות הפועלת בישראל ובאירופה עם תחומי עניין החל משירותים פיננסיים, פיתוח תוכנה וטכנולוגיה ועד ניהול סיכונים ובנקאות להשקעות.
לפני הקמתה של TLV Capita שמואלי עבד, במשך כמעט שני עשורים, בתעשיית השירותים הפיננסיים; לאחר ששימש משנה למנכ"ל ב- AIG, משנה למנכ"ל במגדל שוקי הון, סמנכ"ל במיטב דש ומנכ"ל חברת קופות הגמל של כלל ביטוח.

לחץ כאן!

רוני כתאב

* 35 שנות נסיון בניהול כספים במערכת הבנקאית
* כיהן כסמנכ"ל הכספים של בנק דיסקונט למשכנתאות
* ליווה מאות פרויקטים של מימון נדל"ן בישראל

מנהל כספי הקרנות ולשעבר סמנכ"ל הכספים של בנק דיסקונט למשכנתאות.  כתב הוביל את ליווי הבניה ואת שיטת הפיקוח הסגור של הפרויקטים שבליווי בישראל.   כתב ליווה מאות פרויקטים של מימון נדל"ן בחשבונות ליווי סגורים ומפוקחים.  

כתב אחראי על חיתום  הפרויקטים, ניהול תיקי הלקוחות, כספי המימון והתמורות של הפרויקטים בליווי.