הנהלת קרנות פיננסיה

הצוות מוביל בעשרות שנים של נסיון מצטבר בפרויקטי נדל"ן, ניהול פיננסי ומומחיות במימון נדל"ן

ענת קינן

* 30 שנות ניסיון
* כיהנה כמנכ"לית בנק דיסקונט למשכנתאות ומנכ"לית קרן הפנסיה מבטחים
* נהלה 65 סניפים, 400 עובדים ותיק השקעות של 64 מליארד ₪

ענת קינן, יו"ר דירקטוריון הקרנות ולשעבר מנכ"לית בנק דיסקונט למשכנתאות, בו נהלה תיק אשראי בהיקף של כ- 12 מיליארד ₪ (מזה כ- 2 מיליארד ₪ כספי אוצר), הגדילה נתח השוק של הבנק מ- 6% ל- 15%, הרחיבה את מספר הסניפים מ-39 ל-65 ומספר העובדים מ-300 ל-400 והגדילה את הרווח השנתי מכ- 20 מיליון ₪ לכ- 26 מיליון ₪.

לפני כן קינן כהנה כמנכ"לית מבטחים קרן הפנסיה הגדולה בארץ, ניהול של כמיליון עמיתים עם מחזור שנתי שוטף של כ- 3 מיליארד ₪ ותיק השקעות של כ- 64 מיליארד ₪.   

 

 

ארז סגמן

* 25 שנות נסיון במימון נדל"ן, יזמות ובניה
* כיהן כמנהל אשראי סיטונאי (CMBS) במרחב אזורי של 7 מדינות בארה"ב
* פיתח והנפיק מכשירי השקעה פיננסים ואשראי

ארז סגמן, דירקטור ומנהל הקרנות, מומחה באשראי חוץ בנקאי בישראל ובארה"ב.   לסגמן נסיון של 25 שנים בתעשיית הנדל"ן בארה"ב ובישראל. סגמן, ניהל מערך אשראי נדל"ן סיטונאי במרחב אזורי של 7 מדינות בארה"ב והקים חברות אשראי, יזמות נדל"ן, ביצוע נדל"ן, וטכנולוגית חיתום בבנקאות נדל"ן.

סגמן ליווה מאות רכישות ויזמויות בניה וטיפל בכל היבטי העסקה, החל מהחיתום ואישור הפרויקט למימון, וכלה בליווי שוטף לאורך תקופת הפרויקט.

אורי שמואלי

* 25 שנות נסיון בשוק ההון
* כיהן כמשנה למנכ"ל AIG, משנה למנכ"ל מגדל שוקי הון, סמנכ"ל מיטב דש ומנכ"ל קופות הגמל כלל פיננסים
* כיום דירקטור ובעלים של חברות בענפי הפיננסים וה- IT במדינות FSU

אורי שמואלי הינו יזם ואיש עסקים הפועל בתחום הפיננסים והטכנולוגיה.

שמואלי החל לפעול במגזר הפיננסי ב- 1994, וב- 1997מונה למנכ"ל כלל פיננסים גמל והשתלמות. לאחר מכן שימש בתפקיד סמנכ"ל הפיתוח העסקי של בית ההשקעות מיטב דש. ב- 2006 אורי החל לכהן כמשנה למנכ"ל במגדל שוקי הון וב- 2011 הצטרף לחברת הביטוח האמריקאית AIG בתפקיד משנה למנכ"ל.

בשנת 2018 אורי ייסד את חברת הפיננסים האירופאית Tradenet Academy הפועלת בתחום המסחר התוך-יומי במניות הנאסד"ק והדאו ג'ונס , ובנוסף הוא שותף במשרד הפרסום האירופאי  Flex Media הפועל בתחום הפיתוח של פלטפורמות דיגיטליות  וה-   E-Commerce.

רוני כתאב

* 35 שנות נסיון בניהול כספים במערכת הבנקאית
* כיהן כסמנכ"ל הכספים של בנק דיסקונט למשכנתאות
* ליווה מאות פרויקטים של מימון נדל"ן בישראל

מנהל כספי הקרנות ולשעבר סמנכ"ל הכספים של בנק דיסקונט למשכנתאות.  כתב הוביל את ליווי הבניה ואת שיטת הפיקוח הסגור של הפרויקטים שבליווי בישראל.   כתב ליווה מאות פרויקטים של מימון נדל"ן בחשבונות ליווי סגורים ומפוקחים.  

כתב אחראי על חיתום  הפרויקטים, ניהול תיקי הלקוחות, כספי המימון והתמורות של הפרויקטים בליווי.