הכשרה תקים עם פיננסיה קרן אשראי בהיקף 350 מ' ש' למיזמי התחדשות

השותפה פיננסיה עוסקת באשראי חוץ בנקאי ועתה תחבור לחברת הביטוח שתעמיד אשראי לפרויקטי התחדשות עירונית. את הקרן תנהל ענת קינן, לשעבר מנכ"ל במבטחים ובבנק דיסקונט למשכנתאות

התחממות שוק הנדל"ן ובתוכו מיזמי ההתחשות העירונית באזורי הביקוש מייצרת הזדמנות לחברות האשראי החוץ בנקאי, שיזמי נדל"ן הם מהלקוחות הגדולים ביותר שלהן. בזו אחר זו חברות מהסקטור זרמו לבורסת ת"א השנה – ועכשיו גם בהכשרה חברה לביטוח רוצים לקפוץ על העגלה – אבל בדמות קרן שתוקם, לצד השותפה קבוצת פיננסיה.

היקף המימון שתעמיד הקרן מוערך במאות מיליוני שקלים. פיננסיה, השותפה של הכשרה לקרן, מנוהלת על ידי ארז סגמן ומתמחה במימון פרויקטים וליווי בניה. את הקרן עצמה תנהל ענת קינן, בעברה מנכ"לית מבטחים ובנק דיסקונט למשכנתאות. לצד המיקוד בהתחדשות הקרן תעמיד גם מימונים לפרויקטים אחרים בהיקפים בינוניים.
הכשרה מצטרפת בהקמת הקרן וכמה חברות ביטוח שהרחיבו את אחיזתן בתחום הנדל"ן השנה: הראל השקעות +0.08% שהקימו שותפות עם תדהר וקנתה גם 20% מעץ השקד, הפניקס -1.3% שקנתה נתח בבנייני העיר הלבנה ו בוליגו הבורסאית, כלל עסקי ביטוח -1.64% שמעוניינת לקנות מעדי צים כמה קומות בבניין סקיי טאואר בתל אביב, ועוד.
ארז סגמן, מנכ"ל פיננסיה: "השותפות עם הכשרה משקפת אסטרטגיית ארוכת טווח של פיננסיה, המאפשרת השקעות נדל"ן במבנה מקיף של One Stop Shop, הכולל ליווי פיננסי, ערבויות מכר והשלמת הון. נשלב נישתיות עם השקעות יציבות בתשואה גבוהה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *