קבוצת פיננסיה

קרנות פיננסיה ליזמי נדל"ן

מעטפת מימון מלאה ליזמי נדל"ן, החל משלבים מקדימים, כולל שלבים בשלים לביצוע הבניה וכלה בשלבים מתקדמים לסיום הפרויקט ומסירת הדירות לרוכשים.
צור עמנו קשר

קרנות פיננסיה ליזמי נדל"ן

ענת קינן, יו"ר דירקטוריון הקרנות ולשעבר מנכ"לית בנק דיסקונט למשכנתאות, בו נהלה תיק אשראי בהיקף של כ- 12 מיליארד ₪ (מזה כ- 2 מיליארד ₪ כספי אוצר), הגדילה נתח השוק של הבנק מ- 6% ל- 15%, הרחיבה את מספר הסניפים מ-39 ל-65 ומספר העובדים מ-300 ל-400 והגדילה את הרווח השנתי מכ- 20 מיליון ₪ לכ- 26 מיליון ₪.   לפני כן קינן כהנה כמנכ"לית מבטחים קרן הפנסיה הגדולה בארץ, ניהול של כמיליון רנות, מומחה באשראי חוץ בנקאי בישראל ובארה"ב.   לסגמן נסיון של 25 שנים בתעשיית הנדל"ן בארה"ב ובישראל. סגמן ניהל מערך אשראי נדל"ן סיטונאי במרחב אזורי של 7 מדינות בארה"ב והקים חברות אשראי, יזמות נדל"ן, ביצוע נדל"ן, וטכנולוגית חיתום בבנקאות נדל"ן.   סגמן ליווה מאות רכישות ויזמויות בניה וטיפל בכל היבטי העסקה, החל מהחיתום ואישור הפרויקט למימון, וכלה בליווי שוטף לאורך תקופת הפיתוח העסקי של בית ההשקעות מיטב דש. ב 2006 אורי החל לכהן כמשנה למנכ"ל במגדל שוקי הון וב 2011 הצטרף לחברת הביטוח האמריקאית AIG בתפקיד משנה למנכ"ל.

בשנת 2018 אורי ייסד את חברת הפיננסים האירופאית Tradenet Academy הפועלת בתחום המסחר התוך-יומי במניות הנאסד"ק והדאו ג'ונס , ובנוסף הוא שותף במשרד הפרסום האירופאי  Flex Media הפועל בתחום הפיתוח של פלטפורמות דיגיטליות  וה . E-Commerce


רוני כתב

מנהל הכספים וחבר וועדת אשראי

מנהל כספי הקרנות ולשעבר סמנכ"ל הכספים של בנק דיסקונט למשכנתאות.  כתב הוביל את ליווי הבניה ואת שיטת הפיקוח הסגור של הפרויקטים שבליווי בישראל.   כתב ליווה מאות פרויקטים של מימון נדל"ן בחשבונות ליווי סגורים ומפוקחים.  

כתב אחראי על חיתום  הפרויקטים, ניהול תיקי הלקוחות, כספי המימון והתמורות של הפרויקטים בליווי.