משכנתא הפוכה לבני +60

פיננסיה מציעה פתרון מימון ייחודי לבני +60, בשם “משכנתא הפוכה” המקנה לכם הלוואה לכל מטרה, שאינה מוגבלת בזמן וללא צורך בתשלום חודשי!

תנו לבית לעבוד בשבילכם!

“משכנתא הפוכה” מתאימה לכל אחד מכם שדאג כל החיים לאחרים. כעת הגיע הזמן שלכם ליהנות, לבלות עם הילדים והנכדים, להרחיב אופקים ולהגשים את חלומותיכם. כדי שתוכלו ליהנות מרווחה כלכלית בגיל הפרישה.

“משכנתא הפוכה“, אשר אינה כרוכה בהחזרים חודשיים, אינה מוגבלת בזמן ונשענת על הבית שברשותכם המשמש כביטחון. הלוואה ייחודית זו מאפשרת לכם לשמור על איכות החיים לה הורגלתם, ללא טרדות כלכליות, גם לאחר היציאה לגמלאות.

למי מיועדת “משכנתא הפוכה”?

“משכנתא הפוכה” מיועדת ללקוחות הנמנים על האוכלוסייה הבוגרת (מעל גיל 60), בעלי נכס למגורים בבעלותם, המעוניינים בהכנסה נוספת ובהלוואה לשם עזרה לילדים, מעבר לדיור מוגן או לכל מטרה אחרת.

משכנתא הפוכה לבני +60 של הינה הלוואה ייחודית המותאמת לאוכלוסיית הגיל השלישי, המקנה:

  • הלוואה לכל מטרה שאינה  מוגבלת בזמן.
  • ללא החזרים חודשיים.
  • ניתן לפרוע את ההלוואה בכל עת ללא קנסות.
  • הבית נשאר בבעלותו של הלווה והוא יכול להמשיך לגור בו ככל שיחפוץ.
  • אינה מותנית ברכישת ביטוח חיים או מבדקי בריאות (כל מצב בריאות מקובל!)
  •  אינה מותנית במצב הכנסה או מבדקי הכנסה (אין צורך בהכנסה!)
  •  

* מיועד לבני 60 ומעלה בלבד, בכפוף לתנאי החברה

כאשר אתה ממשכן את נכס המגורים שלך לבנק המשכנתאות או לחברת הביטוח – אתה נותן לה בטוחה שתמורתה אתה יכול למשוך כסף בהסדרים חודשיים או חד פעמיים ועד לגבול מסוים משווי הנכס. לצורת ההלוואה הזאת קוראים משכנתא הפוכה והיא נועדה לאפשר לבאי הגיל השלישי הצריכים הכנסה חודשית גבוהה יותר ממה שיש להם לחיות ביותר רווחה כלכלית תוך שימוש חלקי בשווי הנכס הממתין לירושה…

אנחנו רגילים למושג משכנתא כשעבוד נכס מגורים בתמורה לקבלת הלוואה למימון רכישת הנכס. הגיל השלישי יצר מציאות חדשה וכלכלה חדשה שבצידה צורך משמעותי לכסף פנוי. אם הגעת לגיל 60 ויותר ואתה מחזיק מצד אחד בנכס מגורים לא משועבד ומצד שני אין לך מספיק כסף פנוי לסייע לילדיך או לחיות את חייך ברמה שהיית רוצה
אז לכך יש לנו פתרון.

כאן נכנסת ההגדרה החדשה של “משכנתא הפוכה”. שעבוד נכס המגורים ובתמורה תקבל הלוואה עומדת שאינך חייב להחזירה בשוטף תזרים חודשי. הסכום שתמשוך “ינגוס” מערך הנכס המשועבד. בדרך כלל ניתן יהיה למשוך תזרים כזה עד להגיע המשיכה למחצית משווי הנכס המשועבד. בכך יוכל האדם להקל על מחיתו ברמת החיים הרצויה לו תוך מימוש חלק משווי ביתו . אם היה הנכס מיועד ליורשים – הרי עתה בוצע לו מימוש חלקי בהליך “משכנתא הפוכה”.

לפרטים נוספים ובדיקת היתכנות – לחץ כאן ונציג מוסמך יחזור אליכם.

לפרטים נוספים נא טלפנו: 09-7732398. נשמח לענות על כל שאלה.

אנו כאן כדי להחזיר לכם כוח!