בנק לאומי למשכנתאות

קבוצת לאומי פועלת מאז 1902 מהווה את אחת הקבוצות הבנקאיות הגדולות בישראל, ומנהלת פעילות עסקית ופיננסית באמצעות 264 סניפים בישראל ו- 72 סוכנויות הפרוסות ב- 18 מדינות בעולם.

בנק לאומי פועל באמצעות חמש חטיבות כאשר כל חטיבות עיקריות:  1) קמעונית 2) מסחרית 3) עסקית, 4) פרטית 5) שוקי הון.  אשראי למימון עסקאות נדל”ן מתבצע בעיקר דרך החטיבה העסקית והפרטית.  המחלקה העסקית מתמחה בפתרונות אשראי לעסקים גדולים וקטנים לרבות חברות קבלניות, יזמים, קבוצות רכישה וקבוצות רוכשים.  החטיבה הפרטית מספקת אשראי למימון נדל”ן עבור לקוחות פרטיים.

לבנק לאומי קשת רחבה של חברות בת בארץ ובעולם.  חברות הבת של הבנק בארץ כוללות את בנק לאומי למשכנתאות (שהיום מתמזג עם בנק לאומי), בנק ערבי ישראלי, לאומי ליסינג והשקעות, לאומי חברה למימון, לאומי לפיתוח התעשייה ולאומי לפיתוח החקלאות.  חברות הבת של הבנק בחול כוללות את בנק לאומי ארה”ב, בנק לאומי בריטניה, בנק לאומי ג’רזי, בנק לאומי שוויץ, בנק לאומי לוקסמבורג, בנק לאומי רומניה, בנק לאומי אמריקה לטינית ובנק לאומי אינטרנשיונל.  לבנק מספר חברות בת גם בתחום שוק ההון והפיננסים הכוללות את לאומי קארד, לאומי פרטנרס, לאומי שירותי הון, והחברה לנאמנות.

כבעל עו”ש בבנק  לאומי ניתן לקבל לעיתים 40-50 אלף ש”ח לתקופה של 5 שנים בריבית מוזלת ואף לעיתים ב-0% ריבית. 

בנק לאומי מציע גם מסלול משכנתא ייחודי שאינו צמוד מדד, המכונה מק”מ . מק”מ הינו מסלול עם ריבית המשתנה פעם בשנה ואינה צמודת מדד.  

בנק לאומי מציע שירות העוזר בתהליך הביורוקראטי ע”י שליחת מסמכי הבטוחות לעו”ד המטפל ולרשם המשכונות.  למרות ששירות זה ניתן בעבר ללא עלות, כיום ניגבת עבורו סך של כ- 200 ש”ח בממוצע.

פיננסיה בתקשורת

לתיאום פגישת ייעוץ חינם!

השותפים שלנו

 • Isra Asset

  isra asset logo6
 • קרנות השוטרים

  Logo
 • משרד הביטחון

  israel_defence
 • חבר לשכת היועצים והברוקרים

 • בהצדעה

  logo_behazdaa

ווייד בניית אתרים לעסקים      הירו קידום אתרים אורגני